لیست محصولات این تولید کننده BAARINCO

قیمت, خرید و مشخصات دستگاههای جوش پلی اتیلن بارینکو BAARINCO به همراه بررسی تخصصی هر یک از محصولات را در این صفحه مشاهده نماید. مدرن ابزار

گروه صنعتی بارینکو در زمینه طراحی و ساخت انواع دستگاههای جوش پلی اتیلن شامل بات فیوژن، الکتروفیوژن و اکسترودر دستی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نموده است.


در حال حاضر تولیدات این مجموعه افزون بر بیست و پنج کلاس مختلف از ماشین الات جوش از  ۱۱۰ تا ۱۶۰۰ میلیمتر به همراه ابزار آلات و تجهیزات مرتبط با صنعت آب و فاضلاب و پتروشیمی می باشد.


این دستگاهها شامل دستگاه جوش دوفک دستی کشویی و مکانیکی، دستگاه جوش چهارفک دستی کشویی، دستگاه جوش دوفک هیدرولیک مخصوص تعمیرات، دستگاه جوش چهارفک هیدرولیک دستی و برقی، دستگاه جوش پلی اتیلن سی ان سی با قابلیت چاپ گزارش، دستگاه جوش تولید اتصالات، دستگاه جوش انشعابات به لوله، انواع هیترهای دستی پلی اتیلن و پلی پروپیلن، لوله بر ساده و دورانی، گیوتین ساده و هیدرولیک، اسکوییزر ساده و هیدرولیک، مولتی کلمپ، دستگاه جوش اکسترودر دستی مفتولی و گرانولی، اچار اتصالات و دستگاه جوش فاضلابی می باشند.


از دیگر فعالیتهای این گروه تولید انواع اتصالات پلی اتیلن نظیر، سه راه، زانو، چهارراه و فلنج، تولید لوله های زهکش یو پی وی سی و تامین تجهیزات آبیاری و کشاورزی نظیر لوله های آبیاری دریپر دار، انواع نوار تیپ، انواع قطره چکان و آبفشان، انواع فیلتراسیون، انواع لوله های تک جداره پلی اتیلن، پی وی سی و پلی پروپیلن و دوجداره، انواع رایزر و شیر خودکار و انواع ورقهای ژئوسنتتیک می باشد.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi