تشک داتیس دونفره مدل مانیلا 180*200

قیمت, مشخصات و خرید تشک داتیس دونفره مانیلا MANILA مدل 160*200

داتیس

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

مانیلا
طبی و فنری (فنر متصل)
دونفره 180*200
نرم

تشک داتیس دونفره مدل مانیلا 180*200

مشخصات تشک داتیس دونفره مانیلا :
طبی فنری متصل و نرم
فنر متصل به قطر مفتول 2/2 میلیمتر
دارای عصاره آلوئه ورا جهت تجدید سلول های مرده پوست
مرطوب ماندن پوست در طول شب به کمک تکنولوژی میکروکپسول
پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک به کمک لایه ترموفلت
دارای کپسول تهویه هوا جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع
2 سال وارانتی + 3 سال گارانتی شرکت داتیس
تشک طبی فنری مانیلا از نوع تشک های نرم می باشد که هسته مرکزی آن از نوع فنر متصل تزریق شده با نوعی فوم می باشد؛ که این فوم علاوه بر ایجاد خاصیت طبی، تأثیر بسزایی در کاهش حالت ارتجاعی تشک نیز دارد به نحوی که با پوشش فضای خالی مابین فنرها از ارتجاع غیر استاندارد فنر جلوگیری می کند و انتقال حرکت از یک سمت تشک به سمت دیگر آن را نیز کاهش می دهد. این تشک نه بیش از اندازه نرم است که موجب آسیب به بدن شود و نه به اندازه تشک های تمام فوم سفت می باشد. افرادی که تشک های نرم تر را ترجیح می دهند می توانند بدون قرار گرفتن در معرض آسیب های ناشی از نرمی تشک از این محصول استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.
از دیگر ویژگی های تشک طبی فنری مانیلا می توان به لایه ترموفلت اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. این لایه پشتیبانی لازم از قسمت های پر فشار بدن نظیر لگن ها و شانه ها را فراهم می کند و به این ترتیب بدن شخص را از آسیب های احتمالی ناشی از فشارهای وارده در هنگام خواب محافظت می کند.
پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت هر 2 سطح تشک طبی فنری مانیلا با فوم سرد ویژه به ضخامت 2 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.
برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.
ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی فنری مانیلا چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟
با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی داتیس تمام توان خود را در تولید تشک طبی فنری مانیلا بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصربه فرد گردید که پارچه آلوورا پنبه ای یکی از این موارد می باشد.
مزایای پارچه آلوورا
شادابی و طراوت پوست
جوانسازی پوست در طول خواب
گیاه شگفت انگیز طبیعت، آلوورا ( از آلوورا بیشتر بدانید ) توسط تمدن های باستانی هزاران سال پیش مورد استفاده بوده است. محدوده مصرف آن از آرامش بخشی به پوست تا جوان سازی سلول های آن تنوع داشته است. همچنین این گیاه به عنوان یکی از اسرار زیبایی کلئوپاترا در سطح جهان شناخته می شود. گیاه آلوورا بطور گسترده ای برای قابلیت تجدید سلول های پوست و از بین بردن سلول های مرده پوست شناخته می شود. داستان و ویژگی های تاریخی آلوورا با تشک طبی فنری مانیلا اکنون در زندگی روزمره قابل استفاده است.
 جدید است.
این گیاه جادویی با تشک طبی فنری مانیلا تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد. این تشک دارای  5 سال گارانتی و همچنین 24 سانتیمتر ضخامت می باشد.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک داتیس دونفره مدل مانیلا 180*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)