تشک داتیس دونفره مدل آلتین 160*200

قیمت, مشخصات و خرید تشک داتیس دونفره مدل آلتین 160*200

داتیس

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

آلتین
طبی و فنری (میکروسل متصل)
دونفره 160*200
متوسط

تشک داتیس دونفره مدل آلتین 160*200

مشخصات تشک داتیس دونفره آلتین:
طبی فنری نرم
فنرمیکروسل متصل به قطر مفتول 2/2 میلیمتر
دارای الیاف بامبو جهت از بین بردن رطوبت سطح تشک
این محصول دارای ضخامت 29 سانتیمتر می باشد
دارای کپسول تهویه هوا جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع
تشک طبی فنری آلتین از چه نوعی می باشد؟
در هسته مرکزی تشک طبی فنری آلتین، فنر میکروسل متصل، جایگزین فنر متصل گردیده است. این تکنولوژی جدید با بهره گیری از سیستم پشتیبانی فنر، حالت ارتجاعی تشک را تا 90 درصد خنثی کرده و باعث افزایش طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.
به دیگر ویژگی تشک طبی فنری آلتین می توان به لایه ترموفلت 1400 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت هر 2 سطح آن با فوم دورا به ضخامت 4 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.
با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روز افزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی داتیس در تولید تشک طبی فنری آلتین تمام توان خود را بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصربه فرد گردید که پارچه (آلوورا – بامبو) یکی از این موارد می باشد.
مزایای پارچه آلوورا
شادابی و طراوت پوست
جوانسازی پوست در طول خواب
گیاه شگفت انگیز طبیعت، آلوورا ( از آلوورا بیشتر بدانید ) توسط تمدن های باستانی هزاران سال پیش مورد استفاده بوده است. محدوده مصرف آن از آرامش بخشی به پوست تا جوان سازی سلول های آن تنوع داشته است. همچنین این گیاه به عنوان یکی از اسرار زیبایی کلئوپاترا در سطح جهان شناخته می شود. گیاه آلوورا بطور گسترده ای برای قابلیت تجدید سلول های پوست و از بین بردن سلول های مرده پوست شناخته می شود. داستان و ویژگی های تاریخی آلوورا با تشک طبی فنری آلتین اکنون در زندگی روزمره قابل استفاده است. این گیاه جادویی با پارچه تشک طبی فنری آلتین تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد.
امروزه با استفاده از تکنولوژی افزودن میکروکپسول به بافت پارچه این امکان فراهم آمده است که عصاره آلوورا درون کپسول های ریزی بصورت فشرده در بافت پارچه تشک جای داده شود. به این ترتیب هنگام خواب عصاره ای که از این میکروکپسول ها آزاد می گردد توسط پوست جذب شده و آنزیم ها، ویتامین ها و مواد معدنی این گیاه معجزه آسا به پوست فرد منتقل می شود. نتیجه این فرایند مرطوب ماندن پوست در طول شب و شادابی و طراوت بیشتر آن در هنگام بیداری است. افرادی که تجربه خوابیدن روی تشک آلتین را داشته اند تاثیر واقعی آن را گزارش کرده اند. همچنین انتظار می رود تاثیر عصاره آلوورا بر جوانسازی پوست نیز در طولانی مدت محسوس باشد که این خاصیت ناشی از اثر آنزیم های موجود در این گیاه بر تسریع رشد سلول های جدید است.
مزایای پارچه بامبو
ضد باکتری طبیعی
قابلیت تنفس بالا و خنک نگه داشتن بدن هنگام خواب
انتقال رطوبت و حفظ بهداشت محیط خواب
الیاف بامبو نیز که فیبر سلولزی بازسازی شده است بطور طبیعی ضد باکتری بوده و رطوبت سطح تشک طبی فنری آلتین را سریعا خشک می کند و به این ترتیب به بدن کمک می کند که نفس بکشد. ترکیب این 2 نوع گیاه جادویی برای یک خواب منحصر به فرد با تشک طبی فنری آلتین تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد. این تشک دارای  8 سال گارانتی و همچنین 29 سانتیمتر ضخامت می باشد.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک داتیس دونفره مدل آلتین 160*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)