تشک داتیس دونفره مدل مویا مدیکال 180*200

قیمت, مشخصات و خرید تشک داتیس دونفره مدل مویا مدیکال (مایا مدیکال) 180*200

داتیس

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

مویا (مایا) مدیکال
طبی (اسفنج,بدون فنر)
دونفره 180*200
سفت

تشک داتیس دونفره مدل مویا مدیکال 180*200

مشخصات تشک داتیس دونفره مویا (مایا مدیکال):
تمام طبی سفت و فشرده و بدون فنر
به کارگیری تاروپود لینن در بافت پارچه جهت کنترل دما و ایجاد خنکی
جذب و انتقال رطوبت به خارج از تشک
دارای کپسول تهویه هوا جهت جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع
این محصول دارای ضخامت 19 سانتیمتر می باشد
2 سال وارانتی + 6 سال گارانتی شرکت داتیس
تشک طبی مایامدیکال از نوع تمام طبی سفت و فشرده می باشد، این مدل بدون فنر بوده و در هسته مرکزی آن، پلاستو فوم فشرده جایگزین فنر گردیده است. فوم فشرده تشک آن را برای شرایط خاصی که افراد دچار آسیب های جسمی شده اند به تشکی ایده آل تبدیل می کند. این شرایط خاص زمانی است که توسط پزشک به بیمار توصیه می شود برای مدتی معین روی تشکی کاملا سفت بخوابد و از خوابیدن روی تشک های نرم پرهیز کند.
از دیگر ویژگی های تشک طبی مایامدیکال می توان به لایه ترموفلت 1400 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت هر 2 سطح تشک طبی مایامدیکال با فوم ویژه HR به ضخامت 2 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.
ویژگی های منحصر به فرد تشک طبی مایامدیکال (مویا مدیکال) چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟
با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی داتیس تمام توان خود را در تولید تشک طبی مایامدیکال بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصربه فرد گردید که پارچه (Linen & Silk) یکی از این موارد می باشد.
پارچه ویژه مایامدیکال
ابریشم و صنعت ابریشم در جهان برای صدها سال دارای ارزش بوده است. در حقیقت ابریشم جایگاه طمع برانگیزی درتجارت در طول تاریخ از دوران قبل از مسیح داشته است و نام خود را به یک جاده تجاری کشیده شده از چین در مسیری طولانی تا اروپا از طریق آناتولی داده است. داتیس که همیشه در جستجو برای ایده های هوشیارانه سلامتی است، محصول دیگری را برای لذت و خنکی شب های داغ تابستان با نام تشک طبی مایامدیکال ارائه کرده است.
ما مغرورانه کتان را که یکی از قدیمی ترین پارچه های نساجی شناخته شده است به کار گرفته ایم تا خدمتی نوین ارائه کرده باشیم. لینن راه حلی ایده آل برای مشکلات خواب ناشی از داغی متاثر از گرمای بدن است. لینکن با اثر خنک کنندگی خود آسایش خواب را حداکثر می کند!
طراحان و مهندسان شرکت داتیس، تکنولوژی روز دنیا را به خدمت گرفته اند تا با ترکیب خواص ابریشم و کتان در یک پارچه مزایای این دو نوع الیاف طبیعی را در یک تشک جمع کرده و به مشتریان برند داتیس عرضه نمایند.
مزایای این ترکیب شگفت انگیز:
جذب و انتقال رطوبت (که بخصوص برای افرادی که دچار آسیب شده و سخت حرکت می کنند اهمیت ویژه ای دارد)
قابلیت تنفسی خوب (باعث خنک شدن بستر خواب می شود)
ضد آلرژی (حاوی مواد آلرژی زا نمی باشد)
نرمی ابریشم
ترکیب این 2 ویژگی طبیعی برای یک خواب منحصر به فرد با تشک طبی مایامدیکال تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد . این همان حسی است که طبیعی بودن دارد. این تشک از دوام بالایی برخوردار بوده و دارای  8 سال گارانتی و همچنین  19 سانتیمتر ضخامت می باشد.
توجه: هنگام خرید تشک مایامدیکال توجه داشته باشید که این تشک جزو تشک های بسیار سخت محسوب می شود و تنها برای افرادی که عادت به خوابیدن روی سطوح سخت را دارند و یا به دلیل شرایط جسمانی و به تجویز پزشک قادر به خوابیدن روی سطوح نرم نیستند، مناسب می باشد.
.برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی تشک داتیس دونفره مدل مویا مدیکال 180*200 به این صفحه مراجعه نمایید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)