ترانسمیتر دما یوکوگاوا YOKOGAWA مدل YTA320

قیمت, خرید و مشخصات ترانسمیتر دما یوکوگاوا YOKOGAWA مدل YTA320 به همراه بررسی تخصصی محصول .

YOKOGAWA

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

ترانسمیتر دما یوکوگاوا YOKOGAWA مدل YTA320

مشخصات ترانسمیتر دما یوکوگاوا YTA320:
ترانسمیتر دما یوکوگاوا YTA320   یک عملکرد پشتیبان سنسور خراب خودکار دارد که بدون نیاز به سنسور آماده به کار منتقل می شود. هنگامی که سنسور اولیه خراب شود ، ترانسمیتر به طور خودکار به سنسور ثانویه آماده به کار منتقل می شود. یک پیام خطا روی نشانگر محلی نمایش داده می شود و یک پیام زنگ دار برای سیستم میزبان و مدیر ایجاد می شود. سنسور خراب شده می تواند بدون از دست دادن اطلاعات مربوط به فرآیند حیاتی جایگزین شود. این اجازه می دهد تا سنسور در دوره تعمیر و نگهداری مناسب بعدی تعویض شود و از تریپ های غیر ضروری به این قسمت و خاموش شدن احتمالی کارخانه بدون برنامه ریزی جلوگیری شود.
اندازه گیری دمای میانگین
سنسورهای ورودی دوگانه YTA302 نیز می توانند به طور متوسط دو ورودی را در یک خروجی واحد تنظیم کنند.
اندازه گیری اختلاف دمایی
سنسورهای ورودی دوگانه YTA302 را نیز می توان تنظیم کرد تا اختلاف بین دو ورودی را به دست آورد.
تطابق سنسور دما
Yokogawa YTA320 از استاندارد IEC751 برای تعیین رابطه بین مقاومت و دما برای سنسورهای RTD استفاده می کند. به این رابطه به عنوان منحنی استاندارد گفته می شود. تولید کنندگان سنسور از همین استاندارد استفاده می کنند ، اما به دلیل روند ساخت و ساز ، هر سنسور رابطه دما و مقاومت بی نظیری دارد. این امر به عنوان منحنی RTD واقعی گفته می شود. (منحنی واقعی RTD منحنی در محدوده تحمل استاندارد IEC751 قرار دارد) در دهه 1920 ، هیو لانگبورن Callendar و M.S. وان دوسن مجموعه ای از ضرایب را ایجاد کرد که منحنی استاندارد را برای مطابقت با منحنی RTD واقعی اصلاح می کند. بنابراین ، خطای ایجاد شده توسط تفاوت بین دو منحنی را برطرف می کند. YTA320 Yokogawa با گزینه CM1 می تواند این ضرایب را برای تنظیم منحنی استاندارد برای مطابقت با Real RTD Curve سنسور بپذیرد؛ از بین بردن این خطا ، دقت سیستم حسگر YTA320 را بهبود می بخشد.
نمایش تمیز و مختصر توسط ترانسمیتر دما
شاخص اطلاعاتی بزرگ YTA320 وضعیت فعلی و اطلاعات پردازش را با یک نگاه به وضوح نشان می دهد. یک نمودار نوار دایره ای با 32 قطعه بازخورد گرافیکی روشنی از اندازه گیری فرایند ارائه می دهد ، در حالی که مقدار اندازه گیری به خودی خود در مرکز به همراه واحدهای اندازه گیری صحیح نمایش داده می شود. در زیر مقدار اندازه گیری ، شاخص شما را با اطلاعات قطعی ، مانند اندازه گیری و وضعیت الارم ، به روز می کند.
ترانسمیتر دما یوکوگاوا YTA320  با دقت بسیار بالا می باشد از جمله ویژگی های این ترانسمیتر دما می توان به موارد زیر اشاره کرد:
ترانسمیتر دما دارای دو ورودی می باشد
سیگنال خروجی :  4-20 میلی امپر BRAIN , 4-20 میلی امپر HART
فاندیشن فیلد باس FOUNDATION Fieldbus protocol , سنسور های ورودی:thermocouple,T/C,RTD,ohms,mV
با ایندیکیتور , با براکت ,  متریال بدنه : استیل،الومینیوم
Weight : 4 kg
Dimensions : 43 × 27 × 32 cm
Condition : New Surplus Open
Is Yokogawa YTA320-FA4DD/X1 not the part you are wanting? Check out the rest of our store to see what else we have to offer!
4D Controls is proudly owned and operated by a team of Automation and Electrical Engineers. Since 2005, we have been supplying the industries of the world with new, used and surplus control and automation equipment.
We sell a wide range of parts. For example, Programmable Logic Controllers (PLC’s), Distributed Control Systems (DCS’s), Human Machine Interface (HMI’s), Variable Speed Drives (VSD’s), Power Supplies, Pressure Transmitters and everything in between. Many of these products we stock are obsolete and hard to find.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی ترانسمیتر دما یوکوگاوا YOKOGAWA مدل YTA320 به این صفحه مراجعه نمایید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)