ترانسمیتر دما یوکوگاوا YOKOGAWA مدل YTA310

قیمت, خرید و مشخصات ترانسمیتر دما یوکوگاوا YOKOGAWA مدل YTA310 به همراه بررسی تخصصی محصول .

YOKOGAWA

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

ترانسمیتر دما یوکوگاوا YOKOGAWA مدل YTA310

مشخصات ترانسمیتر دما یوکوگاوا YTA310:
در ترانسمیتر دما یوکوگاوا YTA310  محفظه دوتایی محکم با پایانه های مهر و موم شده ، الکترونیک را از ورود رطوبت محافظت می کند و نیاز به قرار گرفتن در معرض وسایل الکترونیکی در محیط را از بین می برد. این کار باعث افزایش عمر طولانی و پایداری طولانی و در عین حال نگهداری و هزینه را کاهش می دهد. قابلیت اطمینان و دوام با رعایت NEMA 4x و IP67 تضمین شده است.
دقت در ترانسمیتر دما YTA310
YTA310 خطی سازی پیشرفته از 20 نوع سنسور دمای صنعتی و سیگنال های ورودی را امکان پذیر می کند. استفاده از مبدل انتخابی A / D با درجه 16bit درجه بالا به YTA320 اجازه می دهد عملکردی برابر با ± 0.05 of از دقت دهانه کالیبره شده با ارتباط BRAIN یا HART 5 داشته باشد. با FOUNDATION ™ Fieldbus ، طول دهانه کالیبره شده شده دهانه کالیبره شده 0.009 پوند است.
پایداری
ترانسمیتر دما YOKOGAWA با داشتن یک مرجع داخلی دقیق ، می تواند هرگونه بی ثباتی را تشخیص داده و به طور خودکار تصحیح کند ، ضمانت پایداری 5 ساله را تحویل می دهد.
ترانسمیتر دما یوکوگاوا می تواند از ورودی های  RTD ، ترموکوپل ، اهم یا میلی ولت DC پشتیبانی کند واین مدل ها از پروتکل ارتباطی BRAIN پشتیبانی می کنند. ایت ترانسمیتر قابلیت ورودی دو سنسور ، میانگین دما و دمای دیفرانسیل را دارد.
ترانسمیتر دما یوکوگاوا یکی از ترانسمیتر با دقت بالا می باشد از ویژگی های ترانسمیتر دما یوکوگاوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سیگنال خروجی
4-20 میلی امپر (BRAIN) , 4-20 میلی امپر HART
فاندیشن فیلد باس FOUNDATION Fieldbus protocol , سنسورهای ورودی :thermocouples,T/C,OHMS, mV
با ایندیکیتور , متریال بدنه : الومینیوم،استیل , تک سنسور ورودی (HMI’s), Variable Speed Drives (VSD’s), Power Supplies, Pressure Transmitters and everything in between. Many of these products we stock are obsolete and hard to find.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی ترانسمیتر دما یوکوگاوا YOKOGAWA مدل YTA310 به این صفحه مراجعه نمایید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)