دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت با لوازم UPSPIRIT آپ اسپریت

قیمت, خرید و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت با لوازم UPSPIRIT آپ اسپریت به همراه بررسی تخصصی محصول.

UPSPIRIT

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

شارژی
چین
19*19*6 سانتی متر
1 عدد رابط منعطف- 9 عدد سری بکس- 6 عدد مته- 6 عدد سری پیچ گوشتی- 2 عدد رابط- 2 عدد باتری- شارژر- دفترچه راهنما- کیف BMC
12 ولت
0-600 و 0-1500 دور بر دقیقه
1.5 آمپر ساعت-یون لیتیم

دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت با لوازم UPSPIRIT آپ اسپریت

نقد و بررسی تخصصی دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آپ اسپریت
دو عدد باتری ۱۲ ولت لیتیوم
گیربکس دو دور
دور ۰ تا ۶۰۰ و ۰ تا ۱۳۰۰ دور بر دقیقه
قابلیت کنترل سرعت فشاری
چپگرد و راستگرد
به همراه لوازم همراه؛ مته آهن( سایز ۴، ۵،  ۶ میلیمتر)، مته چوب( سایز ۴، ۵ و ۶ میلیمتر)، رابط فنری تاشونده، دو عدد نوک پیچ گوشتی دوسو، دو عدد چهارسو، دو عدد نوک پیچ گوشتی ستاره ای، بکس(سایز ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰،  ۱۱، ۱۲ و ۱۳ میلیمتر) و تبدیل بکس خور سر دریلی سایز ۱/۴
کیف BMC درجه ۱
قیمت عالی ???? ارزانترین دریل شارژی با لوازم بازار
دریل از پرکاربردترین ابزار های صنعتی و حتی خانگی برا ایجاد سوراخکاری در قطر های مختلف بر روی سطوح فلز، بتن، چوب و… می باشد امروزه با استفاده از ابزار های مخصوص پیچ گوشتی و شاسی چپ گرد و راست گرد دریل از آن به عنوان یک پیچ گوشتی برقی نیز استفاده می کنند. همچنین با پیشرفت این ابزار ها انواع مختلف دریل های ساده و چکشی در اندازه های مختلف ساخته شده است تا کاربر به راحتی ابزار مناسب کار خود را انتخاب کند و بهترین کابرد را برای آن داشته باشد.
دریل پیچ گوشتی به دو دسته شارژی و برقی تقیسیم می شوند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند، در دریل پیچ گوشتی های سیمی انرژی مستقیم از برق می آید و نیازی به باتری نداریم بنابریان در محیطی که به برق دسترسی وجود دارد یه منبع انرژی ثابت هست و نیازی به تعویض باتری نیست ، این گونه دریل های پیچ گوشتی قدرت بیشتری دارند.
دریل پیچ گوشتی های شارژی که با استفاده از باتری های قابل شارژ تغذیه می شوند، مقدار قدرت این نوع از پیچ گوشتی شارژی ها به ولتاژ باتری بستگی دارد بنابر این اگر برای کار های سخت پیچ گوشتی شارژی نیاز دارید بهتری است یک ولتاژ بالا را انتخاب نمایید.
انواع پیچ گوشتی شارژی
پیچ گوشتی شارژی ساده : این نوع پیچ گوشتی شارژی برای کار های سبک و خانگی بسیار ماسب است، همچنین کوچکتر و جمع جور تر می باشد.
پیچ گوشتی شارژی ضربه ای: پیچ گوشتی های ضربه ای بیشتر کاربرد صنعتی دارند و برای موارد سوراخ کاری یا بستن پیچ در سطوح فولادی و سخت کاربرد دارند.

مشخصات فنی دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آپ اسپریت:
اگر دنبال یک ابزار مناسب و مفید برای باز و بسته کردن پیچ‌های مختلف و انواع سوراخکاری ها هستید، البرز کالا انتخاب و خرید دریل پیچ گوشتی شارژی آپ اسپریت 12 ولت به شما پیشنهاد می شود.
دریل پیچ گوشتی شارژی آپ اسپریت 12 ولت  ساخت شرکت «آپ اسپریت » (UPSPIRIT) در کشور چین بوده و بدون نیاز به برق شهری و با استفاده از باتری لیتیون-یونی 12 ولت با ظرفیت 1500 میلی‌آمپر ساعتی کار می کند تا شما در هر مکانی و بدون محدودیت از آن استفاده نمایید. سرعت چرخش این دستگاه در حالت آزاد در دو حالت 0 تا 600 و 0 تا 1500 دور بر دقیقه قابل تنظیم است . همراه با این دستکاه یک عدد باتری اضافه نیز ارسال می شود، و شما می توانید با شارژ کردن باتری یدک بطور دائم از آن استفاده کنید.
همچنین این پیچ گوشتی شارژی دارای سه نظام دستگاه از نوع خودکار 10 میلی‌متری است
دریل پیچ گوشتی شارژی آپ اسپریت 12 ولت حداکثر قطر سوراخکاری در فلز آن 10 میلیمتر و در چوب 19 میلیمتر است. از دیگر ویژگی های این دریل پیچ گوشتی شارژی می توان به گیربکس دوحالته ، سیستم چپ گرد و راست گرد، کنترل گشتاور (تُرکمِتر 20 حالته) ، قابلیت چکشی و قابلیت کنترل سرعت اشاره کرد.
همراه با دریل پیچ گوشتی شارژی آپ اسپریت 12 ولت اقلام شش عدد مته، نه عدد سری آلن (سایز 5-6-7-8-9-10-11-12-13) ، شش عدد سری پیچ گوشتی (2عدد دوسو- 2عدد چهارسو- 2عدد ستاره ای)،  سه عدد رابط ، کیف bmc نیز ارسال می شود .
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت با لوازم UPSPIRIT آپ اسپریت به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)