اره عمود بر گیربکسی صنعتی 750 وات توسن TOSAN مدل 5750J

قیمت و فروش اره عمود بر صنعتی 750 وات توسن TOSAN مدل 5750J با بررسی مشخصات دقیق محصول.

TOSAN

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

عمودبر
چین
ارگونومیک با پوشش ضد تعریق
220 ولت
2 متر
750 وات

اره عمود بر صنعتی 750 وات توسن TOSAN مدل 5750J

توان واقعی اعلام شده از سوی شرکت توسن 750 وات بوده و بسیار بر این مورد تاکید دارد که هیچ اغراق نکرده و این نشان دهنده کیفیت و دقت در تولید اره عمود بر صنعتی 750 وات توسن TOSAN مدل 5750J است.
این مدل از اره عمود بر دارای یک گیربکس آلومینیومی مقاوم و صنعتی است و برای استفاده در شرایط دراز مدت و حرفه ای بسیار مورد پسند خواهد بود و به براحتی عملیات های برش را انجام خواهد داد.
از نکات جالب و حائز توجه می توان به تعویض آسان و خیلی سریع تیغه آن اشاره نمود که حتی بدون آچار قابل جابجایی تیغه را در اختیار شما قرار داده است و به سرعت به ادامه کار خود خواهید پرداخت.
اره عمود بر صنعتی 750 وات توسن TOSAN مدل 5750J دارای کلید برق با کیفیت و مقاوم در برابر گرد و غبار است و همین امر باعث می شود که پس از فعالیت طولانی نیزی به نظافت نداشته باشد.
سیستم کنترل کننده 6 سرعته الکترونیکی یا همان دیمر را بر روی اره عمود بر صنعتی توسن نصب کرده اند تا در دور های مختلف به راحتی ادامه فعالیت دهید.
برای برش انواع فلزات و چوب ها امکان تنظیم نوع حرکت پاندولی تیغه در 4 حالت را برای اره عمود بر صنعتی 750 وات توسن TOSAN مدل 5750J بوجود آوده اند.
در نوع های قدیمی اره های عمود بر در حین عملیات بر روی چوب مخصوصا گرده های برش مسیر ادامه برش را می پوشاندن و هر از گاهی باید با دست یا وسیله ای با یک سوژه را تمیز می کردیم ولی در این مدل اهرم تنظیم دمنده جهت تمیز نگه داشتن محدود برش وجود دارد.
دسته طراحی ارگونومیک داشته بر روی لایه سطحی آن از پوشش ضد تعریق نیز استفاده شده.
ثبات بهتر در حین کار را توانسته اند بوسیله کفه آلومینیومی قابل تنظیم همراه با روکش لاستیکی برای کاربر ایجاد نمایند که خود این ویژگی باعث انتخاب به عنوان یکی از بهترین گزینه ها خواهد شد.
اگر مدت زمان عملیات شما طولانی است می توانید از شاسی قفل کن کلید برق استفاده نماید و استراحتی هم به انگشتان دست خود دهید.
اره عمود بر صنعتی 750 وات توسن TOSAN مدل 5750J قابلیت اتصال به مکنده صنعتی یا همان جارو برقی را همراه خود دارد.
دارای کابل برق 2 متری با روکش ضخیم .

یک عدد تیغه , یک عدد رابط مکنده, کیف ضد ضربه IMC  جز لوازم جانبی همراه این محصول است.  12 ماه گارانتی شرکت توسن

برای اصلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی اره عمود بر گیربکسی صنعتی 750 وات توسن TOSAN مدل 5750J به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)