اره زنجیری بنزینی 400 میلیمتر توسن TOSAN مدل 5646CS

قیمت و خرید اره زنجیری بنزینی 400 میلیمتر توسن TOSAN مدل 5646CS و هم چنین اطلاعات تخصصی محصول.

TOSAN

پایین ترین قیمت - تنها با یک تماس

تغییر قیمت - تماس بگیرید

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

زنجیری
چین
6.1 کیلوگرم
1950 وات
3200 دور در دقیقه

اره زنجیری بنزینی 400 میلیمتر توسن TOSAN مدل 5646CS

این مدل اره زنجیری بنزینی از توان خوب و بالایی برخوردار است و در دل خود یک موتور با توانایی ایجاد 1950 وات واقعی در حال کار است و برای برش هر نوع چوب می تواند به راحتی شما را یاری کند.

برای پیشبرد عملیات برش شما یک موتور دو زمانه با حجم 45.5 سی سی با توان ایجاد 2.6 اسب بخار قدرت واقعی برای آن بکار رفته است.

مشخصات کلی اره زنجیری بنزینی 400 میلیمتر توسن TOSAN مدل 5646CS :

سرعت چرخش زنجیر در حالت آزاد 3200 دور در دقیقه است, حداکثر میزان برش 400 میلیمتر, ظرفیت مخزن سوخت 470 میلی لیتر, تا میزان حداکثر 1000 متر ارتفاع قابل عملیات است, میزان گام زنجیر 3.8  اینچ, نسبت ترکیب سوخت برای کار 25 سی سی روغن و 1 لیتر بنزین است, حداکثر دما کار برای این اره زنجیری بنزینی  40 درجه سانتیگراد می باشد, حجم دریافتی مخزن روغن 250 میلی لیتر است, سایزهای تیغه زنجیری که می توانید برای آن استفاده نماید : 12,14,16,18 اینچ است.

نکته مهم و قابل ذکر اره زنجیری بنزینی 400 میلیمتر توسن TOSAN مدل 5646CS بهره مندی از از استارت سریع همراه با هندل دو فنره است.
برای این اره زنجیری بنزینی توسن از برخی تکنولوژی های جدید در ساخت این ابزار استفاده شده همچون پیستون و سیلندر با دقت ابعادی بالا را می توان اشاره کرد.
ابعاد و ضخامت زنجیر بکار رفته برای این اره زنجیری همانطور که از نام آن مشخص است 400 میلیمتر می باشد این زنجیر اره به سفارش توسن با کیفیت OREGON در کشور آمریکا تولید می شود و شما را در انجام امور کار کمک خواهد کرد.
این نمونه اره زنجیری بنزینی توسن دارای صفحه زنجیر 400 میلیمتر و باز هم ساخت OREGON با کیفیتی بالا و در کشور آمریکا انجام شده است.
شمع استفاده شده از برند چمپیون CHAMPION با کیفیتی مناسب شما را انجام فعالیت های طولانی یاری خواهد کرد.
در بعضی اره زنجیری های بنزینی شما قادر به انجام فعالیت در هر زاویه ای نخواهید بود زیرا سوخت به موتور نمی رسدو باعث خاموش شدن آن می شود ولی مدل 5645 توسن به دلیل استفاده از کاربراتور دیافراگمی و با کیفیت برند والبرو WALBRO ژاپن این مشکل را رفع نموده است.
قابلیت دیگر آن تعویض اسان فیلتر هوا است, هم چنین مجهز به سیستم قفل ایمنی پدال گاز نیز می باشد.
اره زنجیری بنزینی 400 میلیمتر توسن TOSAN مدل 5646CS بهره مند شده از یک سیستم ضد ارزش همراه با 3 فنر و لاستیک ضربه گیر موجود.
اکثر محصولات توسن به شکلی طراحی شده اند تا لوازم مصرفی به راحتی قابل تعویض باشند و این اره زنجیری برقی توسن نیز از این ویژگی دور نمانده است.
برای افزایش ایمنی در حین کار  طراحان برای این اره زنجیری بنزینی 400 میلیمتر توسن TOSAN مدل 5646CS سیستم توقف اضطراری یا همان ترمز زنجیر را برای آن تعبیه کرده اند.
مجهز به سیستم روغن کاری اتوماتیک زنجیر تا اره همیشه آماده به کار باشد و زمان برای روغن کاری آن از دست ندهید و از طرفی به قطعات اره زنجیری آسیبی وارد نگردد.
در کنار مکانیزم روغن کاری, نشانگر میزان روغن موجود در مخزن را نیز برای آن بکار برده اند.
دارای بیمه حوادث کاربری به دلیل حمایت از حقوق مصرف کننده. 4 ماه گارانتی شرکت توسن
دو عدد بطری روغن, یک عدد دستکش, یک عدد بطری ترکیب سوخت, یک عدد سوهان زنجیر, یک عدد آچار شمع یکسر دو جز لوازم جانبی همراه این محصول است.
برای اصلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی اره زنجیری بنزینی 400 میلیمتر توسن TOSAN مدل 5646CS به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)