دستگاه پولیش آاگ AEG مدل PE150

قیمت, خرید و مشخصات دستگاه پولیش آاگ AEG مدل PE150 به همراه بررسی تخصصی محصول.

AEG

پایین ترین قیمت - تنها با یک تماس

99 قلم

آلمان
2.1 کیلوگرم
220 ولت
150 میلیمتر
1200 وات
900 الی 2500 دور در دقیقه

دستگاه پولیش آاگ AEG مدل PE150

دستگاه پولیش آاگ AEG مدل PE150 ، را می توان گفت ابزار برقی است که به عنوان درخشندگی و جلادهی سطوح مختلف مورد بهره گیری از آن قرار می دهند. روش کار این دستگاه ها بسیار ساده و روان میباشد و کافی است بجایه استفاده از صفحه دیسک های سنگی نوع پارچه ای یا الیاف ویژه را بر روی آن نصب کنید تا به یک دستگاه پولیش عالی تبدیل شود. طول کابل 4 متر می باشد.

از پولیشر می توان برای جلا بخشیدن و شستشوی انواع سطوح حساس و خشن مانند ، پارکت و چوب ، سنگ و سرامیک ، کف پوش ، بتن روکش دار و … استفاده کرد. سطح ایمنی دستگاه پولیش آاگ AEG مدل PE150 بسیار بالاست و میزان صدای نسبتا پایینی دارد.

دستگاه پولیشر دارای یک نیز برس میباشد که به سرعت میچرخد و سبب تمیزی و درخشش هرچه بیشتر سطوح می گردد.

توان 1200 وات که برای دستگاه پولیش آاگ AEG مدل PE150 در نظر گرفته ‌شده تا باعث کاربر بتواند تمامی نیازهای مرتبط با پولیش کاری را مرتفع سازد. سرعت گردش صفحه‌ پولیش بین 900 تا 2500 دور در دقیقه برسد و می توانید بین این دو سرعت به کمک کلید گازی آن کاهش یا افزایش دهید. .
وزن دستگاه 2.1 کیلوگرم است که نسبت به توان آن متعادل می باشد و همچنین نوع نگهدارنده ابزار M14 می باشد.
افزایش سرعت در دستگاه های پولیش کارایی آن را در امر جلادهی نیز افزایش می دهد. هرچه سرعت دستگاه پولیش افزایش یابد عملکرد آن نیز افزایش می یابد و میزان درخشندگی سطح به بیشترین حد خود خواهد رسید. علاوه بر این ، سطوحی که دارای سختی ، خشنی و چسبناکی زیادی دارند ، به کمک پولیشر های این رنج سرعت میتوان به راحتی شستشو داد.

قطر صفحه‌ای که برای دستگاه پولیش آاگ AEG مدل PE150 در نظر گرفته شده است ، 150 میلی‌متر است.از این ابزار برقی برای ازبین ‌بردن خط و خش‌های بدنه‌ خودرو نیز استفاده میشود .دستگاه پولیش مجهز به در پوش پلاستیکی ضد حرارت جهت راحتی کاربر حین استفاده از دستگاه میشود .

یک عدد دسته نگهدارنده , محافظ گیربکس, صفحه پد جز لوازم جانبی همراه این محصول است.  18 ماه گارانتی شرکت نگین.
برای اصلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی دستگاه پولیش آاگ AEG مدل PE150 به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)