بتن کن 4 شیار آاگ AEG مدل BH22E

قیمت, خرید و مشخصات بتن کن 650 وات 4 شیار آاگ AEG مدل BH22E به همراه بررسی تخصصی محصول .

AEG

پایین ترین قیمت - تنها با یک تماس

100 قلم

آلمان
2.5 کیلوگرم
220 ولت
4 متر
650 وات
0 الی 1290 دور در دقیقه

بتن کن 650 وات 4 شیار آاگ AEG مدل BH22E

این بتن کن آاگ در دسته SDS PLUS این شرکت بزرگ آلمانی قرار می گیرد و برای این دستگاه یک کابل به طول 4 متر با کیفیت بالا در نظر گرفته اند تا دیگر نیاز به کابل اضافه نداشته باشید و با توجه به ساخت خوب آن می توانید در شرایط گوناگون استفاده نماید.
یک مورد خوب برای این بتن کن AEG لحاظ شده تا برای مصارف دیگر نیز کاربرد داشته باشد آن هم سیستم توقف حالت چکشی برای سوراخکاری در چوب و آهن و مصالح ساختمانی است که به عنون یک دریل نیز از آن بهره ببرید.
بتن کن 650 وات 4 شیار آاگ AEG مدل BH22E دارای حالت چپ گرد و راست گرد که, در زمانی مته در دل سوژه نفوذ کرد به راحتی آن را با چرخش برعکس خارج کنید و موارد مصرف دیگر.
بتن کن 650 وات 4 شیار آاگ AEG مدل BH22E دارای توانایی متفاوتی در ایجاد نفوذ در هر نوع ماده ای است که قطر سوراخ کاری در فولاد: 13 میلیمتر, قطر سوراخ کاری در مصالح ساختمانی (بتن): 30 میلیمتر, قطر مته کاری در چوب: 22 میلیمتر می باشد.
این دستگاه بتن کن با توان قدرتیه 650 وات و هم چنین قدرت ضربه 1.9 ژول می تواند شما در اکثر عملیات سیک تا نیمه سنگین یاری کند.
به دلیل دارا بودن دیمر یا کلید گازی برای این محصول کاربر می تواند بین سرعت 0 الی 1290 دور دقیقه و 0 الی 3700 ضربه در دقیقه در عملیات را به شما ارائه دهد.
زمانی هر دستگاه بتن کن ممکن است حین عملیات در سوراخ ایجاد شده, مته گیر کن و اصطلاح قفل کند بتن کن 650 وات 4 شیار آاگ AEG مدل BH22E مجهز شده به سیستم ضد قفل یا کلاچ است تا ایمنی کاربر را حفظ نموده و از وارد شدن صدمه به قطعات دستگاه جلوگیری به عمل بیاورد.
وزن دستگاه بطور خالص  2.5 کیلوگرم است. این بتن کن دو کاره می باشد.

دسته نگهدارنده, خط کش, کیف مخصوص جز لوازم جانبی همراه این محصول است.  12 ماه گارانتی شرکت جوش ایران

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی کوره القایی اینداکشن سه فاز 380 ولت مدل SAF-25A به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)