دریل پیچ گوشتی شارژی دو سرعته 12 ولت آاگ AEG مدل BSB12G3LI

قیمت, خرید و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی دو سرعته 12 ولت آاگ AEG مدل BSB12G3LI به همراه بررسی تخصصی محصول .

AEG

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

شارژی, چکشی
آلمان
1.4 کیلوگرم
12 ولت
0 الی 350 0 الی 1350 دور در دقیقه

دریل پیچ گوشتی شارژی دو سرعته 12 ولت آاگ AEG مدل BSB12G3LI

همانطور که اطلاع دارین ابزارآلات آاگ AEG تکنولوژی منحصر به فرد ساخت آلمان برای آن ها به کار رفته است و نیز از طراحی مناسب و قدرتمند این برند معتبر بهره می برد. این دریل پیچ گوشتی با کمک باطری لیتیومی 12 ولت شارژی خود می تواند در عملیات های مختلف با رائه بهترین عملکرد نیازهای کاربر را برطرف سازد. دارای دو حالت پیچ گوشتی ساده و چکشی می باشد.
قطر مته دریل پیچ گوشتی شارژی دو سرعته 12 ولت آاگ AEG مدل BSB12G3LI از نوع سه نظام خودکار 1.5 الی 10 میلیمتر بوده و ما بین این دو عدد می توانید از انواع مته های بهره ببرید.
از یک گیربکس دو سرعته که می تواند 0 الی 350 و 0 الی 1500 دور در دقیقه در حالت آزاد و بدون درگیری را با کمک موتور شارژی خود در اختیار کاربر قرار دهد از این ویژگی می توانید برای زمانی که به قدرت بیشتر برای سوراخ کردن فلزات و سرعت بیشتر برای نفوذ بر چوب بهره ببرید. سیستم تعویض آسان قطعات یا FIXTEC

وزن خالص 1.4 کیلوگرم می باشد بوده و نیز از ویژگی های دیگر دریل پیچ گوشتی شارژی دو سرعته 12 ولت آاگ AEG مدل BSB12G3LI می توان بر میزان نفوذ پذیری آن بر اجسام مختلف را نام برد, قطر سوراخکاری در چوب 30 میلیمتر, قطر سوراخکاری در فولاد 10 میلیمتر می باشد.
بهره مند از سیستم کنترل سرعت و  قابلیت راست گرد و چپ گرد حرکت برای وارد کردن مته و خروج راحت تر مته از سطح مورد نظر است.
اطلاعات دقیق تری همچون حداکثر نیروی گشتاور آن که برابر با 30 نیوتن متر است و تعویض ملزومات بدون نیاز به ابزار اضافی را در اطلاعات دقیق کاتالوگ آن اشاره شده است.
دو عدد باتری ، شارژر, کیف مخصوصجز لوازم جانبی همراه این محصول است.  12 ماه گارانتی شرکت اطلس کوشا.

برای اطلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی دریل پیچ گوشتی شارژی دو سرعته 12 ولت آاگ AEG مدل BSB12G3LI به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)