دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BS12CLI

قیمت, خرید و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BS12CLI به همراه بررسی تخصصی محصول .

AEG

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

شارژی
آلمان
1 کیلوگرم
12 ولت
0 الی 575 دور در دقیقه

دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BS12CLI

همانطور که اطلاع دارین ابزارآلات آاگ AEG تکنولوژی منحصر به فرد ساخت آلمان برای آن ها به کار رفته است و نیز از طراحی مناسب و قدرتمند این برند معتبر بهره می برد. این دریل پیچ گوشتی با کمک باطری 12 ولت شارژی خود می تواند در عملیات های مختلف با رائه بهترین عملکرد نیازهای کاربر را برطرف سازد.
قطر مته دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BS12CLI از نوع سه نظام خودکار 1.5 الی 10 میلیمتر بوده و ما بین این دو عدد می توانید از انواع مته های بهره ببرید.
از یک گیربکس تک سرعته که می تواند 0 الی 570 دور در دقیقه در حالت آزاد و بدون درگیری را با کمک موتور شارژی خود در اختیار کاربر قرار دهد از این ویژگی می توانید برای زمانی که به قدرت بیشتر برای سوراخ کردن فلزات و سرعت بیشتر برای نفوذ بر چوب بهره ببرید.

برای کارایی بیشتر یه لامپ برای استفاده در تاریکی تعبیه شده تا بتوانید در مکان های که از نوردهی خوبی برخوردار نیست به عملیات خود ادامه دهید.

وزن خالص 1 کیلوگرم می باشد بوده و نیز از ویژگی های دیگر دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BS12CLI می توان بر میزان نفوذ پذیری آن بر اجسام مختلف را نام برد, قطر سوراخکاری در چوب 20 میلیمتر, قطر سوراخکاری در فولاد 10 میلیمتر می باشد.
بهره مند از سیستم کنترل سرعت و  قابلیت راست گرد و چپ گرد حرکت برای وارد کردن مته و خروج راحت تر مته از سطح مورد نظر است.
اطلاعات دقیق تری همچون حداکثر نیروی گشتاور آن که برابر با 18.5 نیوتن متر است و تعویض ملزومات بدون نیاز به ابزار اضافی را در اطلاعات دقیق کاتالوگ آن اشاره شده است.
دو عدد باتری لیتیومی، شارژر, کیف مخصوصجز لوازم جانبی همراه این محصول است.  12 ماه گارانتی شرکت اطلس کوشا

برای اطلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BS12CLI به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)