دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت ماکیتا MAKITA مدل 8271DWAE

قیمت, خرید و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت ماکیتا MAKITA مدل 8271DWAE به همراه بررسی تخصصی محصول .

Makita

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

شارژی, چکشی
ژاپن
1.6 کیلوگرم
12 ولت
0 الی 400 و 0 الی 1300 دور در دقیقه
1.9 آمپر

دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت ماکیتا MAKITA مدل 8271DWAE

دریل شارژی MAKITA ماکیتا مدل 8271DWAE یک محصول با کیفیت می باشد با ابعاد 20.5 × 24.5 × 8.5 سانتی متر که در گروه ابزارآلات شارژی قرار می گیرد. این دریل شارژی مجهز شده به یک باتری شارژ شونده 12 ولت از جنس نیکل کادمیوم می باشد و سه نظام آن در دو حالت مختلف می تواند گردش کند. در حالت اول آن, سه نظام با سرعت 0 الی 400 دور در دقیقه و در حالت دوم  کنترل سرعت با سرعت 0 الی 1300 دور در دقیقه به حرکت در می آید. البته توانایی این تغییر سرعت را به دلیل تعبیه شدن کلید گازی یا دیمر نصب شده بر روی آن می تواند بدست بیاورد.

دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت ماکیتا MAKITA مدل 8271DWAE بهره مند شده به یک گشتاور 16 حالته بوده که با توجه نیاز خود می توانید یکی از این 16 حالت را انتخاب کرده و با آن کار کنید.از دریل های شارژی برای عمل سوراخکاری و از حالت پیچ گوشتی آن برای باز و بسته کردن انواع پیچ استفاده می کنند.

جنس باتری بکار رفته برای این پیچ گوشتی شارژی باتری Ni-Cd با ظرفیت 1.9 آمپر ساعت است.
در دریل های شارژی با میزان فشار سوییچ سرعت موتور را می توان کنترل کرد. این ویژگی ابزار بیشتر برای كنترل سرعت باز و بسته کردن پيچ استفاده می شود. در سرعت پايين تر، عمل باز و بسته کردن پيچ با كنترل بيشتر کاربر بر روی سطح کار  انجام می شود. این مزیت از رد كردن پيچ ، گل پيچ ، خوردگی سر پيچ گوشتی و در نتيجه از زيان مالی می تواند جلوگيری کند. برای باز و بسته کردن پيچ با دریل شارژی با درجه سفت بودن درست از گشتاور مناسب استفاده كنيد.

وزن این دستگاه 1.6 کیلوگرم می باشد, توانایی نفوذ در فولاد 10 میلیمتر, حداکثر قطر سوراخکاری در مصالح 8 میلیمتر, میزان سوراخکاری در چوب 25 میلیمتر است.

از دیگر مشخصات این دریل پیچ گوشتی شارژی 8271 ماکیتا می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  • دارای گیربکس 2 وضعیتی
    دارای ترمز الکترونیکی
    سه نظام اتوماتیک
    کلید الکترونیکی

نرخ توانایی ضربه این دستگاه 0 الی 6000 و 0 الی 19500 ضربه در دقیقه می باشد.

از جمله مزیت دریل های شارژی حمل راحت آن ها و نیاز نداشتن به برق می باشد تا در هرجایی بتوانید با این دستگاه به راحتی کار کنید. دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت ماکیتا MAKITA مدل 8271DWAE در داخل یک کیف ارائه می شود.  برای حمل و نقل دستگاه در جابجايی های خارج از محیط کاری از كيف حمل مناسب ابزار استفاده كنيد كه برای جلوگیری از ضربه خوردن دریل لازم می باشد . برای این دریل شارژی دو عدد باتری در نظر گرفته شده که با ولتاژ 12 ولت ساخته می شوند.

اقلام همراه : پیچ گوشتی , کیف حمل , شارژر , باتری اضافه , دفترچه‌ی راهنما

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی 12 ولت ماکیتا MAKITA مدل 8271DWAE به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)