دریل پیچ گوشتی شارژی 14.4 ولت AEG آاگ مدل BS14G3LI

قیمت, خرید و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی AEG آاگ مدل BS14G3LI به همراه بررسی تخصصی محصول .

AEG

پایین ترین قیمت - تنها با یک تماس

100 قلم

شارژی
آلمان
کیف , شارژر , باتری اضافه , دفترچه‌ی راهنما
1.7 کیلوگرم
2 عدد باتری 14.4 ولت لیتیوم
50 نیوتون متر
0-400/0-1500 دور در دقیقه

دریل پیچ گوشتی شارژی 14.4 ولت AEG آاگ مدل BS14G3LI

معرفی و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی AEG آاگ مدل BS14G3LI:
تکنولوژی منحصر به فرد ساخت آلمان شما را برای انجام یک کار کاملا فنی آماده می کند. BS 14 G3 LI به گونه ای طراحی شده است که در عین داشتن ظاهر ساده و کوچکی که دارد می تواند کارهایی بسیار بزرگ را انجام دهد، قدرت بالا موتور و استفاده از سه نظام تمام اتوماتیک انجام کار بر روی چوب و فلز را با هر ضخامت و استحکام انجام می دهد. در صورتی که از مته ای درست و صحیح برای انجام کار استفاده شود هر نوع فلزی برای دریل پیچ گوشتی شارژی آاگ مانند کاغذ است.

بررسی ظاهر پیچ گوشتی شارژی 14.4 ولت AEG
به ظاهر محصول نگاهی بیاندازید تصور شما اینست که دستگاه دارای وزن سنگینی است و علت آن نوع و شکل باتری است اما تصور شما کاملا اشتباه است، علت طراحی باتری بدین شکل استفاده از آن به عنوان پایه نگهدارنده دریل پیچ گوشتی شارژی به حالت ایستاده است تا بتوانید در هر مکانی که هستید آن را بر روی یک سطح صاف و یا نیمه صاف قرار دهید. وزن 1.7 کیلوگرمی دریل پیچ گوشتی شارژی باعث نمی شود که دست خسته شود زیرا طراحی به گونه ای کاملا ارگونومیک بوده و با توجه به فیزیولوژی بدن طراحی شده است.
کلید Power با امکان کنترل سرعت در بهترین مکان در نظر گرفته شده است که در نزدیکی آن کلید قفل ایمنی به خوبی نمایان است. این قفل به شما اجازه می دهد تا سلامت خود را در کار تضمین کنید با فعال سازی این کلید دیگر در صورت فشردن Power حتی به صورت اشتباهی و سهوا مته شروع به چرخش نخواهد کرد.

تحلیل ویژگی های فنی دریل پیچ گوشتی شارژی BS 14 G3 LI
حداکثر نیروی گشتاور 50 نیوتن متر است که خود به تنهای حکایت از قدرت بالا پیچ گوشتی شارژی BS 14 G3 LIدارد. این نیرو به کاربر کمک می کند تا در هنگام استفاده و در حین کار بهترین و بدون نقص ترین مته کاری را انجام دهد. توان باطری لیتیومی 14.4 ولت و سه نظام بکار رفته در تولید BS 14 G3 LI قطری متغیر دارد که در بازه 1.5 تا 13 میلی متر بسته به نوع کار قابل تنظیم است، از ویژگی های مثبت سه نظام اتوماتیک بودن آن است که دیگر نیازی نیست تا آن را به صورت دستی و با استفاده از ابزار های جانبی تنظیم نمود.


معرفی و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی آاگ مدل AEG BS 14 G3 LI | BS ۱۴ G۳ LI لیتیوم 14/4 ولت
ویژگی های کاربردی دریل پیچ گوشتی شارژی آاگ

گیربکس دو سرعته این قابلیت را دارد که بتوان دو نوع سرعت حرکت را انتخاب نمود. سرعت در حالت راست گرد بین بازه 0 تا 1700 دور در هر دقیقه است و در حالت چپ گرد برابر 0 تا 400 دور در هر دقیقه قابل تنظیم است. مته هایی که در این دریل پیچ گوشتی شارژی قابل استفاده است می تواند فقط برای کار بر روی چوب و فلز باشد. قطر مته مورد پذیرش برای چوب و فلز به ترتیب 30 و 10 میلی متر است.

با توجه به گشتاور قوی و چندین حالته می توانید بدون نیاز به ابزاری خاص مته را تعویض کنید، این کار در طولانی مدت باعث می شود تا در زمان شما صرفه جویی شود و در کوتاه ترین زمان بیشترین کارایی را داشته باشید. باتری دریل پیچ گوشتی شارژی BS 14 G3 LI از جنس یون لیتیوم است که در مدت زمانی حدودا یک ساعته شارژ می شود و زمانی حدودا 5 برابر تمام وقت در خدمت کاربر خود است.

معرفی و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی آاگ مدل AEG BS 14 G3 LI | BS ۱۴ G۳ LI لیتیوم 14/4 ولت
کیف سامسونت سبک و کم حجم به حمل آسان کمک می کند زیرا می توانید شارژر و باتری اضافه و خود دستگاه را به راحتی در آن جای دهید و جا به جا کنید. محل قرار گیری دست بر روی بدنه با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد ساخته شده است تا از تعریق بی رویه دست جلوگیری کند و هم چنین لرزش در حین کار را نیز به شدت کاهش می دهد.
چراغ LED با قدرت بالا در پرتاب نور نیز به انجام کار تعمیراتی در مکان های با نور کم ساخته شده است.

دریل پیچ گوشتی شارژی AEG آاگ مدل BS14G3LI در یک نگاه:
گیربکس دو سرعته
سه نظام خودکار 13 میلی متری
تکنولوژی منحصر به فرد ساخت آلمان
حداکثر نیروی  گشتاور 50 نیوتن متر
تعویض ملزومات بدون نیاز به ابزار اضافی
دارای سیستم چرخشی راست گرد و چپ گرد
به همراه دو عدد باتری ، شارژر و کیف مخصوص
خدمات پس از فروش و تعمیرات مادام العمر
گارانتی 25 ماهه شرکت اطلس کوشا

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات دریل پیچ گوشتی شارژی AEG آاگ مدل BS14G3LI به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)