سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100

قیمت, خرید و مشخصات سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100 به همراه بررسی تخصصی محصول.

DCA

پایین ترین قیمت - تنها با یک تماس

100 قلم

چین
1.2 کیلوگرم
220 ولت
100*110 میلیمتر
240 وات
14000 دور در دقیقه

سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100

سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100 جز ابزارآلات برقی هستند که در صنعایع چوب و MDF مورد بهره بری زیادی قرار میگیرند و بیشترین مقدار بهره برداری را نسبت به دیگر سمباده لرزان ها انجام میدهند و برای ایجاد تغییر در ضخامت و ابعاد چوب و انواع منسوجات چوبی مناسب هستند .
سنباده لرزان ها فرایند سایش را به کمک کاغذ سمباده های مختلفی که در کف دستگاه قرار گرفته اند, بصورت حرفه ای و تخصصی انجام می دهند. این کاغذ سمباده ها نیز دارای استانداردهای خاصی خود هستند که به وسیله شماره هایی موجود بر روی آنها نشان داده شده است..

هر چه این شماره ها بزرگتر باشند کاغذ سمباده دارای دانه بندی ریزتری می باشد و در نتیجه نرم تر خواهد بود .
با دستگاه سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100 به راحتی از نقایص موجود بر روی سطح چوب خلاص شوید و سطوح موج دار و زبر روی چوب را صاف و صیقلی کنید. این غرایند باعث آن می شود که رنگ آمیزی سطح چوب سوژه بهتر و راحت تر انجام شود.

سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100 مجهز به یک موتور با ایجاد توانی برابر با توانی 240 وات است و هم چنین وزن خالص آن 1.2 کیلوگرم می باشد .
سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100 مجهز شده به یک کلید ضد غبار با روکش لاستیکی به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار به دستگاه می باشد, این گرد غبارها به مرور زمان ممکن است در عملکرد دستگاه خلل ایجاد نمایند و همچنین بهره مند شده به دکمه قفل کن برای عملکرد متناوب که این قفل در عملیات های که مدت زمان زیادی به طول می کشد به یاری شما خواهند آمد.
دسته‌ کمکی این سمباده لرزان DCA در زوایای مختلفی قابل تنظیم است و تسلط و کنترل بهتر را بر روی سمباده ‌زن برای کاربر امکان‌ پذیر خواهد کرد, همچنین کاربر می‌تواند از زیر و روی کاغذ سمباده و بسته به نوع و محل استفاده در زوایای مختلف شروع به کار کند .
این دستگاه سمباده زن با کمک حرکت ارتعاشی و لرزشی که دارد، سطح مورد نظر را صیقل می‌دهد و برای این کار ابتدا باید صفحه‌ سنباده‌ مورد نظر را روی آن نصب کرد.
ابعاد صفحه‌ سنباده‌ای که می‌توان روی این ابزار برقی نصب کرد سایزی برابر با 100×110 ميليمتر می باشد.
سرعت چرخش سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100 در حالت آزاد و بدون درگیری 14000 دور در دقیقه می باشد که منطقی است نسبت توان خروجی آن.
یک جفت ذغال جز لوازم جانبی همراه این محصول است.  18 ماه گارانتی شرکت نگین.
برای اصلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی سمباده لرزان مشتی دی سی ای DCA مدل ASB03-100 به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)