سمباده لرزان 520 وات دی سی ای DCA مدل ASB234

قیمت, خرید و مشخصات سمباده لرزان 520 وات دی سی ای DCA مدل ASB234 به همراه بررسی تخصصی محصول.

DCA

پایین ترین قیمت - تنها با یک تماس

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

چین
2.9 کیلوگرم
220 ولت
114*234 میلیمتر
520 وات
10000 دور در دقیقه

سمباده لرزان 520 وات دی سی ای DCA مدل ASB234

وظیفه دستگاه سمباده لرزان 520 وات دی سی ای DCA مدل ASB234 همانطور که از نام آن مشخص است برای ساییدن سطوح مختلف چوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

این مدل سمباده لرزان دی سی ال برگترین نوع از چهار مدل سنباده لرزان این شرکت تا این لحظه است. قدرت و کیفیت خوب در نگاه اول و عمل به کاربر القا خواهد شد که در اکثر محصولات شرکت های چینی به نظر می رسد و نباید انتظار عملکرد بندهای نام آشنا را داشته باشید ولی عین حال کارآمد نیز است. طراحی بدنه‌ را طراحان این شرکت به گونه ای انجام داده اند کاربر تسلط خوبی به فرایند کار دارد. 

ابعاد صفحه‌ای سنباده آن 114*234 میلی‌متر است. این مدل دستگاه سنباده لرزان دی سی ای را با برق شهری نیز می توانید به کار بیاندازید و توان خروجی آن برابر 520 وات است.

سرعت چرخش و ارتعاشی سمباده لرزان 520 وات دی سی ای DCA مدل ASB234 برابر با 10000 دور یا لرزش در دقیقه است. می توان گفت از نظر وزن رو به سنگین محسوب می شود زیرا تنها 2.9 کیلوگرم است و نحوه‌ی طراحی دسته‌ای پلاستیکی آن باعث می‌شود تا کاربر به‌ راحتی با دستگاه کار کند.

در زمان سنباده‌ زنی چوب مقدار زیادی گردوغبار ایجاد خواهد شد, به همین منظور از کلید ضد غبار با روکش پلاستیکی و قفل کن سوییچ مجهز برای آن تعبیه شده است, خوبی می توان از آن برای امور نجاری استفاده کرد.
یک جفت ذغال جز لوازم جانبی همراه این محصول است.  18 ماه گارانتی شرکت نگین.
برای اصلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی سمباده لرزان 520 وات دی سی ای DCA مدل ASB234 به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)