متر نواری 5.5 متری نووا NEXT NOVA مدل NTT9652

قیمت, خرید و مشخصات متر نواری 5.5 متری نووا NEXT NOVA مدل NTT9652 به همراه بررسی تخصصی محصول .

حداقل تعداد برای خرید این محصول : 3

NOVA

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

حداقل تعداد خرید 3 عدد

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

نواری
چین

متر نواری 5.5 متری نووا NEXT NOVA مدل NTT9652

به نوبت به بررسی و توضیح هر یک از ویژگی های سری نکس NEXT مترهای نووا خواهیم پرداخت اولین مورد قابل ذکر دارا بودن تیغه با چاپ دو طرفه و دو مدل سیستم متریک افقی و عمودی با دقت Class 2 که کمک بزرگی است برای استفاده های حرفه ای است.
تیغه سفید رنگ با روکش مات و چاپ درشت اعداد دیگر قابلیت خوب متر نواری 5.5 متری نووا NEXT NOVA مدل NTT9652 است زیرا با فاصله زیاد نیز قابل رویت و خواندن خواهد بود.
طراحی منحصر به فرد هوک دو طرفه جهت استفاده از هر دو حالت پشت و روی تیغه که کمتر در برندهای دیگر مشاهده خواهید کرد این مورد در مواقعی که ممکن است فاصله های زیادی را اندازه گیری می کنید و احتمال دارد تیغه برگردد به کمک شما خواهد آمد.
هوک آهنربای مخصوص با طراحی کاملا متفاوت با نمونه های موجود در بازار را برای این متر نووا طراحی کرده اند تا بتوانید از دو طرف گیر برای قفل کردن به سوژه بهره ببرید.
بدنه ضد ضربه و مقاوم، تولید شده از بهترین متریال ABC را برای متر نواری 5.5 متری نووا NEXT NOVA مدل NTT9652 در نظر گرفته اند تا مدت های طولانی بدون افت کیفیت در کنار شما کار کند, این موضوع را با اولین لمس با محصول متوجه کیفیت بالا ساخت خواهید شد.
طراحی ویژه قفل با کمترین میزان فشار به تیغه در هنگام قفل شدن و هم چنین دارای گیره فلزی محکم و بادوام جهت نصب بر روی لباس کار.
طراحی ارگونومیک خوب و منحصر به فرد بدنه آن زیبایی دو چندانی را به آن بخشیده است.
بهره مند به روکش لاستیکی ضد ضربه و مجهز به بند پارچه ای درشت بافت و مقاوم از نکات بسیار مهم این متر نووا است, این مقدار جزییات در ساخت یک متر بنظر جالب است و نشان دهنده اهمیت دادن به کاربر می باشد.
متر نواری 5.5 متری نووا NEXT NOVA مدل NTT9652 مجهز به ضربه گیر قلاب جهت افزایش طول عمر متر و دارای 2 نوع قفل است در کنار همه این موارد مجهز شده به ترمز ایستگاهی جهت توقف های مقطعی و سریع در حین کار.
هوک با صفر اتوماتیک و اتصال سه پرچ.
صفر اتوماتیک بوده و بهره مند شده از استاندارد CE  اروپا.

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات متر نواری 5.5 متری نووا NEXT NOVA مدل NTT9652 به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)