خرک 3 تن نووا NOVA مدل NTT2083

قیمت, خرید و مشخصات خرک 3 تن نووا NOVA مدل NTT2083 به همراه بررسی تخصصی محصول .

NOVA

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

7.1 کیلوگرم

خرک 3 تن نووا NOVA مدل NTT2083

مشخصات خرک نووا NTT2083:

جک ایستاده 3 تن نووا مدل NTS 2083 یکی از ابزارهای مکمل جک‌ها محسوب می‌شود. جک‌ها و خرک‌ها از جمله ابزارهای کاربردی هستند که وجود آن‌ها در هنگام تعمیر قسمت‌های زیرین خودرو و تعویض چرخ‌ها کمک زیادی خواهد کرد. جک‌ها قابلیت بالا بردن و نگه داشتن خودرو را برعهده دارند و از خرک‌ها برای ثابت نگه داشتن خودرو درحالتی که با جک بالا آمده است استفاده می‌شود. خرک‌ها به دلیل نوع طراحیشان از ایستایی بالایی برخوردارند. با کمک این خرک تکان‌ها و ضرباتی که در حین تعمیر به خودرو وارد می‌شوند نمی‌توانند به‌راحتی موجب افتادن خودرو شوند.
شرکت «نوا» (Nova) این محصول را تحت عنوان مدل خرک 3 تن نووا NOVA مدل NTT2083 تولید می‌کند. خرک‌های این محصول دو عدد بوده و هرکدام می‌توانند وزنی برابر 3 تن را نگه دارند. این خرک در حالت جمع شده ارتفاعی 28 سانتی‌متری دارد و در حالت باز ارتفاع آن به 39 سانتی‌متر می‌رسد. این خرک ایستاده برای اطمینان بیشتر به ضامنی فلزی مجهز شده است تا مانع از پایین رفتن ناگهانی خرک شود.
وزن 7.1 کیلوگرم
رنگ آبی-مشکی    
گارانتی ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا    
کشور سازنده چین    
حداکثر ظرفیت 3 تن    
ارتفاع در حالت جمع شده 28 سانتی‌متر    
ارتفاع در حالت باز شده 39 سانتی‌متر    
اختلاف ارتفاع حالت جمع شده و باز شده (ارتفاع کاربردی خرک) 140 میلیمتر
خرک 3 تن نووا NOVA مدل NTT2083 دارای ضامن اطمینان
دارای دو خرک ایستاده
ابعاد :طول 19.5 و عرض 16.5 و ارتفاع 25 سانتی متر
ساخت کشور چین
محصول فوق یکی از ابزارهای مکمل جک‌ها محسوب می‌شود. جک‌ها و خرک‌ها از جمله ابزارهای کاربردی هستند که وجود آن‌ها در هنگام تعمیر قسمت‌های زیرین خودرو و تعویض چرخ‌ها کمک زیادی خواهد کرد. جک‌ها قابلیت بالا بردن و نگه داشتن خودرو را برعهده دارند و از خرک‌ها برای ثابت نگه داشتن خودرو درحالتی که با جک بالا آمده است استفاده می‌شود. خرک‌ها به دلیل نوع طراحیشان از ایستایی بالایی برخوردارند. با کمک این خرک تکان‌ها و ضرباتی که در حین تعمیر به خودرو وارد می‌شوند نمی‌توانند به‌راحتی موجب افتادن خودرو شوند. شرکت «نوا» (Nova) این محصول را تحت عنوان مدل «NTS 2083» تولید می‌کند. خرک‌های این محصول دو عدد بوده و هرکدام می‌توانند وزنی برابر 3 تن را نگه دارند. این خرک در حالت جمع شده ارتفاعی 28 سانتی‌متری دارد و در حالت باز ارتفاع آن به 39 سانتی‌متر می‌رسد. این خرک ایستاده برای اطمینان بیشتر به ضامنی فلزی مجهز شده است تا مانع از پایین رفتن ناگهانی خرک شود.

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی خرک 3 تن نووا NOVA مدل NTT2083 به این صفحه مراجعه نمایید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)