اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65

قیمت, خرید و مشخصات اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65 به همراه بررسی تخصصی محصول.

DCA

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

عمودبر
چین
2.5 کیلوگرم
220 ولت
600 وات
500 الی 3000 دور در دقیقه

اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65

در این توضیحات به نحوه صحیح عملکرد و همچنین نکات اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65 را برای شما بازگو خواهیم کر.
اره های عمود بر یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین ابزار های موجود برای فعالیت های نجاری است، از اره عمود بر به منظور برش های سطحی و یا نقاطی از چوب و منسوجات چوبی که اشکال خاصی دارند مورد استفاده قرار گرفته می شود.
اره های عمود را می توان به دو دسته ی اصلی صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم بندی کرد . اره های صنعتی عموما دارای گیربکس فولادی می باشند که در جلوی دستگاه قرار دارند ، و به دلیل وجود این قسمت می توان از آن در مدت زمان بسیار زیادی استفاده نمود و فشار زیادی را بر آن وارد کرد. در نوع نیمه صنعتی از اره های عمود بر برای افرادی که به صورت نیمه حرفه ای در نجاری مشغول هستند کاربرد بیشتری دارد, اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65 را می توان در دسته نیمه صنعتی جای داد که از توانایی آن برش چوب, فلز و حتی پلاستیک نام برد که با سه نوع تیغه همراه می توانید این عمل را انجام دهید و معمولا از قدرت کمتری نسبت به اره های عمود بر صنعتی دارند .

اره های عمود بر بهره مند از موتور مسی می باشند که توان گشت آور آن ها به یک تیغه ی عمودی منتقل می شود و آن را به بالا و پایین حرکت می دهد این تیغ اره به عمق کار چوب نفوذ می کند و براحتی باعث برش سوژه می گردد.
از ویژگی های اره های عمود بر این تیغه را می توان به صورت بسیار آسان قابل تعویض کرد که این مورد در تمامی این ابزارآلات صادق است.

اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65 همچنین مجهز به دسته ارگونومی, سیستم ضد لرزش در خود دارد که به انجام فعالیت یا کاهش خستگی برای کاربر کمک خواهد کرد.
اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65 مجهز به یک موتور 600 واتی بوده و استفاده از اره عمود بر دی سی ای می توانید برشی به عمق 65 میلیمتر در چوب و 10 میلیمتر در فلزات بوجود آورد.

با توجه به توان 600 واتی آن تیغه را با سرعتی بین 500 تا 3000 دور در دقیقه به حرکت درآورد تا سرعت دستگاه در شش حالت مختلف توسط کاربر قابل تنظیم خواهد بود, اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65 مجهز به کلید تنظیم سرعت ( دیمردار ) و قفل کن سوییچ میباشد .این دستگاه وزنی معادل 2.5 کیلوگرم دارد .

یک جفت ذغال, سه عدد تیغه چوب و پلاستیک و فلز جز لوازم جانبی همراه این محصول است.  18 ماه گارانتی شرکت نگین.
برای اصلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی اره عمود بر 600 وات دی سی ای DCA مدل AMQ65 به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)