ست 3 عدد انبر اینکو INGCO مدل HKHLPS2831

قیمت, مشخصات و خرید ست 3 عدد انبر اینکو INGCO مدل HKHLPS2831 به همراه بررسی محصول

INGCO

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

ست 3 عدد انبر اینکو INGCO مدل HKHLPS2831

مشخصات ست 3 عدد انبر اینکو HKHLPS2831:

مجموعه 3 عددی ابزار اینکو مدل HKHPS2831 شامل انبر دست و دم باریک و یک سیم چین 7 اینچ می باشد. آلیاژ این ابزارها کروم وانادیوم است که بهترین نوع آلیاژ در ساخت انبر می باشد. این ابزارها دارای دسته ضد لغزش می باشد تا از لغزش و سر خوردن دست هنگام استفاده جلوگیری کند.
ست انبر ۳عددی حرفه ای ست انبر ۳عددی حرفه ای اینکو مدل HKHLPS2831 برند آمریکایی که در کشور چین تولید می شود.امروزه انبرهای  یا همان انبرهای الکترونیک جزء پر مصرف‌ترین انبرها عمدتا جهت کارهای ظریف‌تر از قبیل کارهای خانگی و سیم کشی ساختمان
ک‌های (لبه‌های) این انبر تیز و سخت کاری شده و گرمایش دیده شده است تا عمر انبر به حداکثر برسد. روکش این انبر پولیش خورده صنعتی است. این انبرها دارای دسته دو رنگ و خوشدست و ضد لغزش هستند تا از لغزش و سر خوردن دست هنگام کار با این انبر جلوگیری شوند. دسته این انبر خوشدست و ارگونومیک نیز است تا کاربر هنگام استفاده از آن احساس راحتی نماید. همه این موارد باعث افزایش تسلط و آسان و سریع کار نمودن می‌شود. این انبرها دارای استانداردهای بین الملی نیز است تا کاربر با خیال آسوده از این انبر سیم لخت کن استفاده نماید.
ابعاد : 270x220x20 میلی‌متر
جنس دسته : پلاستیکی
جنس بدنه : استیل
قفل : ندارد
سایر توضیحات
دارای دسته ضد لغزش
انبر دست
انبر سیم چین
انبر دم باریک

برای اطلاع از قیمت, فروش و خرید به همراه اطلاعات تخصصی ست 3 عدد انبر اینکو INGCO مدل HKHLPS2831 به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)