ست آچار یک سر رینگی 6 تا 24 اینکو INGCO مدل HKSPA1142

قیمت, مشخصات و خرید ست آچار یک سر رینگی 6 تا 24 اینکو INGCO مدل HKSPA1142 به همراه بررسی محصول

INGCO

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

ست آچار یک سر رینگی 6 تا 24 اینکو INGCO مدل HKSPA1142

مشخصات ست آچار یک سر رینگی اینکو HKSPA1142:

ست آچار یک سر رینگی ۱۲ عددی یا یک سر رینگ شرکت اینکو برند آمریکایی ساخته شده در کشور چین می باشد. کاربردی‌ترین ابزاردستی که برای بازکردن یا بستن پیچ‌ و مهره‌های شش‌گوش استفاده می‌شود، گونه‌های مختلف آچار، به‌ویژه آچارهای تخت و رینگی است. محصولی که به شما معرفی می‌شود، ست آچار یک سر تخت۱۲ عددی که توسط شرکت «اینکو» به بازار معرفی‌ شده است. این ابزار با عنوان «HKSPA1142» دارای یک سر آچار تخت و یک سر آچار رینگی  است. برای ساخت این مدل از آلیاژ کروم- وانادیوم استفاده‌ شده است. این آلیاژ برای ساخت بسیاری از ابزارهای دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مقاومت زیادی در برابر ضربه، فشار و حرکات پیچشی و کششی دارد.
از ست آچار یک سر رینگی 6 تا 24 اینکو INGCO مدل HKSPA1142 می‌توان برای بازکردن پیچ و مهره‌ی ۶تا۲۴میلی‌متری استفاده کرد. آچارهای مدل ۲۳ دارای استاندارد  هستند؛ این استاندارد، شامل تست گشتاور آچار‌های دوسره است. شرکت اینکو ازجمله‌ عرضه‌کنندگان مطرح داخلی در زمینه‌ی انواع ابزارهای دستی، بادی و برقی است.

برای اطلاع از قیمت, فروش و خرید به همراه اطلاعات تخصصی ست آچار یک سر رینگی 6 تا 24 اینکو INGCO مدل HKSPA1142 به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)