کارواش 100 بار ذغالی استرانگ مدل KAW100

قیمت, خرید و مشخصات کارواش 100 بار ذغالی استرانگ مدل KAW100  به همراه بررسی تخصصی محصول

STRONG

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

کارواش
20 × 25 × 42 سانتی‌متر
تفنگی ,یک عدد لنس معمولی, شلنگ, رابط اتصالات, دفترچه‌ی راهنمای فارسی و انگلیسی
4.5 متر
1400 وات و قدرت فشار آب 70 بار

کارواش 100 بار ذغالی استرانگ مدل KAW100

کارواش «KAW100» یک کارواش خانگی کوچک و جمع‌وجور است. این دستگاه توسط شرکت «استرانگ» (Strong) ساخته می‌شود. موتور محصول به سفارش شرکت سازنده و توسط یک شرکت ژاپنی ساخته ‌شده است. از این دستگاه برای تمیزکردن محوطه‌های بزرگ، شست‌وشوی خودرو و مواردی نظیر این‌ استفاده می‌کنند. مدل KAW100 یک کارواش کوچک است که شرکت استرانگ عرضه‌کننده‌ی این دستگاه به بازار است. موتور این دستگاه را شرکت کاوازاکی تولید می‌کند. سه عدد پیستون از جنس استیل ضدزنگ، موتور مدل KAW100 را تشکیل می‌دهند که 1400 وات قدرت تولید می‌کنند. استفاده از جنس استیل، مقاومت پیستون را دربرابر فشارهای مختلف بالا می‌برد. فشار آب خروجی این پمپ 70 بار است و سرعت خارج‌شدن آب از نازل کارواش حدود 5.5 لیتر بر دقیقه است. برای جابه‌جایی دستگاه، یک دسته‌ی پلاستیکی و یک جفت‌چرخ روی دستگاه قرار داده ‌شده است. البته کابل برق 4.5متری و شلنگی با طول 5 متر، باعث می‌شوند که نیاز به جابه‌جایی مداوم دستگاه کاهش یابد.

برای شست‌وشوی آسان و ازبین بردن انواع آلودگی، کارواش باید مجهز به موتوری پرقدرت باشد. هرچه قدرت موتور کارواش بیشتر باشد، فشار آب خروجی از دستگاه نیز بیشتر است و در نتیجه آلودگی‌ها راحت‌تر پا می‌شوند. توان موتور این دستگاه 1400 وات است. این توان باعث می‌شود تا دستگاه قابلیت پاشش آب با فشار 70 بار به سمت سطح موردنظر را داشته باشد. این فشار برای ازبین بردن آلودگی‌ها مقداری نسبتا مناسب است. وجود پمپ با سه پیستون ضدزنگ از دیگر ویژگی‌های این محصول است.
امروزه استفاده از کارواش‌های خانگی به‌شدت افزایش ‌یافته است. دلایل متعددی باعث افزایش استفاده از کارواش‌های خانگی می‌شوند. کاهش مصرف آب، صرفه‌جویی در هزینه‌‎ی آب مصرفی و مراجعه به کارواش و افزایش کیفیت شست‌وشو ازجمله‌ی این دلایل هستند. کارواش استرانگ می‌‌تواند برای کسانی که اهمیت زیادی به نظافت می‌دهند، کاربرد فراوانی داشته باشد. مدل KAW100 یک کارواش 1400وات است که آب با فشار 70 بار از نازل آن خارج می‌شود.

اقلام همراه:

به‌همراه دستگاه کارواش خانگی KAW100 اقلامی عرضه می‌شوند تا کار را برای کاربر بیش از پیش آسان کنند. این اقلام به شما کمک می‌کنند تا حتی پیچیده‌ترین سطوح را مورد شست‌وشو قرار دهید. لنس وسیله‌ای است که به شما کمک می‌کند تا آلودگی‌ها را از نقاطی که دسترسی به آن‌ها دشوار است پاک کنید. شلنگ فشارقوی 5.5متری، تفنگی مخصوص و رابط اتصالات از دیگر اقلام همراه این دستگاه کارواش هستند.

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی کارواش 100 بار استرانگ مدل KAW100 به این صفحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)