اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I

قیمت اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I

TOSAN

مدل کالا را در واتس اپ ارسال نماید

در انبار موجود نیست

چین
160 آمپر
2 متر

اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I


برای این اینورتر توسن از خروجی  160 آمپر با کیفیت و واقعی استفاده شده است, کلمه واقعی به این دلیل بکار می رود که شرکت توسن به تولیدات خود بسیار اعتماد دارد و از کیفیت محصولات خود نمی کاهد.
تمامی ویژگی های اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I را برای اطلاع در این صفحه برای شما قرار می دهیم.
از نکات قابل ذکر محهز بودن به 4 عدد IGBT با کیفیت بالا می باشد که می تواند برای انجام سریع تر کار به شما کمک بزرگ بدهد.
مجهز بودن دستگاه اینورتر به فن دور بالا با فدرت 24 ولت که می تواند نگرانی شما را از گرم شدن دستگاه در دراز مدت رفع نماید و به راحتی فعالیت خود را ادامه دهید.
اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I قابلیت کار مداوم با الکترود سایز 3 تا جریان 100 آمپر را در اختیار کاربر قرار می دهد.
از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به کار با با چرخه کاری 35 درصد تا حداکثر جریان 160 آمپر اشاره نمود و دارا بودن سیستم IGBT به دلیل ایجاد قدرت بیشتر عملیات جوشکاری و کاهش اتلاف توان را در اختیار شما قرار می دهد.
با خرید اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I می توانید محصولی را در اختیار داشته باشید که مجهز به سیستم Anti-Stick برای منظور جلوگیری از چسبندگی الکترود به قطعه کار اشاره نمود.
قابلیت اتصال دستگاه اینورتر به ژنراتور و هم چنین جوشکاری با انواع الکترود آلیاژی اشاره کرد که وسعت کار عملیات شما را افزایش می دهد.
بدنه اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I از عایق بندی خوبی در بخش بدنه بهره می برد و می تواند تهویه خوب و خنک کاری مناسبی را برای بخش  های برد الکترونیکی ایجاد کند.
برای نمایش آمپر خروجی از نمایش گر دیجیتال بهره برده اند, شرکت توسن از بدنه فلزی با کیفیت و مقاومت بالا بهره گیری کرده اند تا در دراز مدت کیفیت خود را از دست ندهد, اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I دارای کابل برق 2 متری سایز 2/5 با روکش ضخیم برای این انورتر استفاده نموده است .
برای اطلاع از قیمت, فروش و هم چنین بررسی اطلاعات دقیق اینورتر جوشکاری 160 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I به این صغحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)