اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1420 IX

قیمت و فروش اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1420 IX

TOSAN

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

تغییر قیمت - تماس بگیرید

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

چین
200 آمپر
3 متر

اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1420 IX


برای این اینورتر توسن از خروجی  210 آمپر با کیفیت و واقعی استفاده شده است, کلمه واقعی به این دلیل بکار می رود که شرکت توسن به تولیدات خود بسیار اعتماد دارد و از کیفیت محصولات خود نمی کاهد.
تمامی ویژگی های اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1420IX را برای اطلاع در این صفحه برای شما قرار می دهیم.
از نکات قابل ذکر محهز بودن به 8 عدد IGBT با کیفیت بالا می باشد که می تواند برای انجام سریع تر کار به شما کمک بزرگ بدهد.
مجهز بودن دستگاه اینورتر به فن دور بالا با قدرت 24 ولت که می تواند نگرانی شما را از گرم شدن دستگاه در دراز مدت رفع نماید و به راحتی فعالیت خود را ادامه دهید.
اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1420XI قابلیت کار مداوم با الکترود سایز 4 تا جریان 160 آمپر را در اختیار کاربر قرار می دهد.

این دستگاه اینورتر را مجهز شده به 3 برد مجزا برای عملکرد بهتر دستگاه و همچنین نکته بسیار مهم آن قابلیت تعیین میزان قوس جوشکاری می باشد با کمک فناوری ARC FORCE .
از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به کار با با چرخه کاری 60 درصد تا حداکثر جریان 210 آمپر اشاره نمود و دارا بودن سیستم IGBT به دلیل ایجاد قدرت بیشتر عملیات جوشکاری و کاهش اتلاف توان را در اختیار شما قرار می دهد.
با خرید اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1420IX می توانید محصولی را در اختیار داشته باشید که مجهز به سیستم Anti-Stick برای منظور جلوگیری از چسبندگی الکترود به قطعه کار اشاره نمود.

مجهز نمودن به کلید برق با کیفیت مدل سلکتوری.
قابلیت اتصال دستگاه اینورتر به ژنراتور و هم چنین جوشکاری با انواع الکترود آلیاژی اشاره کرد که وسعت کار عملیات شما را افزایش می دهد.
بدنه اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1420IX از عایق بندی خوبی در بخش بدنه بهره می برد و می تواند تهویه خوب و خنک کاری مناسبی را برای بخش  های برد الکترونیکی ایجاد کند.
برای نمایش آمپر خروجی از نمایش گر دیجیتال بهره برده اند, شرکت توسن از بدنه فلزی با کیفیت و مقاومت بالا بهره گیری کرده اند تا در دراز مدت کیفیت خود را از دست ندهد, اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1416I دارای کابل برق 3 متری  سایز 4 با روکش ضخیم برای این انورتر استفاده نموده است .

دو عدد سوکت اتصال جز لوازم جانبی همراه این محصول است.
برای اطلاع از قیمت, فروش و هم چنین بررسی اطلاعات دقیق اینورتر جوشکاری 200 آمپر تک فاز توسن Tosan مدل 1420IX به این صغحه مراجعه نماید.

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)