دستگاه جوش پلی اتیلن 110 دستی مدل B-M110

قیمت, مشخصات و خرید دستگاه جوش پلی اتیلن 110 دستی مدل B-M110 به همراه بررسی محصول

BAARINCO

پایین ترین قیمت - تنها با یک پیام - واتس اپ

8 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

دستگاه جوش پلی اتیلن 110 دستی مدل B-M110

مشخصات دستگاه جوش پلی اتیلن B-M110:
ایده اولیه طراحی و تولید دستگاههای جوش دوفک دستی با مکانیزم حرکتی کشویی اولین بار در سال ۱۳۸۸ و بر اساس نیاز داخلی به دستگاههای ارزان قیمت با ابعاد و وزن مناسب در مجموعه بارینکو شکل گرفت. اولین نمونه دستگاه طراحی شده دستگاه جوش دستی  ۱۱۰ با قابلیت جوشکاری انواع لوله های پلیمری از قطر ۳۲ تا ۱۱۰ میلیمتر بود. این دستگاه شامل یک ست فک متحرک که با اهرم تعبیه شده بر روی دستگاه بر روی شفت آبدیده جابجا می شود و یک ست فک ثابت و یک پایه که بر روی شاسی فلزی قرار گرفته است، می باشد. برای جوش هر لوله کافی است گیره متناسب با قطر لوله مورد نظر را انتخاب و به کمک پیچ و آچار مخصوص در جای خود بر روی فک نصب نمایید. در حال حاضر این نوع دستگاهها در مدلهای ۱۱۰، ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۵۰ و ۳۱۵ تولید می شود.
ویژگی های شاخص دستگاه جوش ۱۱۰ دستی بارینکو
راحتی و آسانی کار با آن توسط افراد مبتدی و غیر حرفه ای
وزن کم
قیمت مناسب
امکان جوشکاری در داخل کانال
جوشکاری آسان فلنج به لوله
قابلیت جوش لوله و اتصالات پلی اتیلن ۳۲، ۴۰، ۵۰، ۶۳، ۷۵، ۹۰ و ۱۱۰ میلیمتر یا ۱ تا ۴ اینچ
متعلقات دستگاه جوش پلی اتیلن 110 دستی مدل B-M110:
شاسی اصلی
بدنه اصلی دستگاه از لوله یا پروفیل صنعتی ساخته شده و پس از رنگ آمیزی به روش الکتروستاتیک فک های اصلی به همراه ریل و تجهیزات مربوطه بر روی آن نصب می شود.
رنده
رنده یا تراش جهت زدودن ناهمواری های سطحی و ایجاد سطحی صاف و هموار در دو سر لوله یا اتصال مورد استفاده قرار می گیرد و از قاب اصلی، صفحات مدور آلومینیمی، تیغه های فولادی آبدیده نصب شده بر روی صفحات، قفل رنده جهت قفل شدن بر روی شاسی در هنگام استفاده، چرخ دنده و زنجیر جهت انتقال گشتاور ایجادی توسط نیروی محرکه به تیغه ها و درپوش قاب تشکیل شده است.
رنده دستگاه 110
 رنده در دو نوع برقی یا دستی طبق سفارش شما ارایه می شود.
هیتر دستگاه جوش پلی اتیلن 110 دستی مدل B-M110:
هیتر، صفحه داغ یا اتو دمای مناسب و کافی جهت ذوب دو سر لوله یا اتصال را فراهم نموده تا پس از آن با اعمال فشار اتصال قوی ایجاد شود. هیتر از دو صفحه آلومینیم با پوشش تفلون صنعتی ضدخش، المنت میله ای، ترموستات مکانیکی جهت کنترل دما، ترموکوپل جهت خواندن دما، کلید قطع و وصل جریان و چراغ سیگنال تشکیل شده است.
هیتر 110
هیتر در دو نوع برقی و گازی موجود می باشد. در هیتر های گازی دما از طریق احتراق ایجاد شده و کنترل آن توسط ترمومتر تعبیه شده بر روی دستگاه قابل اندازه گیری می باشد.
ظرف رنده و هیتر
به منظور جلوگیری از آسیب دیدن رنده و صفحه داغ در حین پروژه و همچنین عدم اتلاف دمای صفحه داغ در طول کار، ظرفی در نظر گرفته شده است تا جوشکار در حین کار از آن جهت قرار دادن رنده و صفحه داغ داخل ان استفاده نماید. این ظرف از ورق آهنی با پوشش آبکاری شده ساخته شده است.
ظرف رنده و هیتر 110
جعبه لوازم فلزی دستگاه جوش پلی اتیلن 110 دستی مدل B-M110:
گیره های نگهدارنده جهت سایزهای مختلف از جنس آلومینیوم، انواع آچار جهت باز و بستن گیره ها و فک اصلی، پیچ، دفترچه راهنما، فرم کالیبره و کارت گارانتی دستگاه و لباس کار داخل جعبه فلزی همراه دستگاه می باشد که از استحکام کافی در جابجایی ها برخوردار بوده و همچنین امکان قفل نمودن درب آن جهت جلوگیری از سرقت احتمالی را دارد.
موتور برق مورد نیاز
برای دستگاه جوش پلی اتیلن 110 دستی مدل B-M110 نیاز به ژنراتور با قدرت 2 KVA می باشد.

 مشخصات فنی دستگاه جوش ۱۱۰ دوفک دستی بارینکو
welding-cutting

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)